Stacja Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej

  • Numer telefonu alarmowego 999
  • Numer telefonu alarmowego 112
  • Karetki pogotowia
  • Wyposażenie karetki pogotowia
  • Wnętrze karetki pogotowia

Logo Fundusze Europejskie, infrastuktura i środowisko, Flaga Rzeczpospolita Polska, Flaga Unii Europejskiej, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

 

fundusze europejskie, Województwo Lubelskie, flaga Polski i Unijna

Dyrektor Stacji Pogotowia Ratunkowego Igor Dzikiewicz wraz z Przewodniczącym Rady Społecznej Dariuszem Litwiniukiem zapraszają serdecznie na Bezpłatne Kursy Pierwszej Pomocy.

 

Jeśli chciałbyś nauczyć się udzielania podstawowej pomocy medycznej lub chciałbyś sprawdzić czy wiadomości i umiejętności, które posiadasz sprawdzą się realnej sytuacji zagrożenia życia to tek kurs jest właśnie dla Ciebie. Nasi ratownicy medyczni wytłumaczą krok po kroku jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia życia, jak wezwać pomoc oraz jak udzielać pierwszej pomocy. Zajęcia odbywają się na najnowszych urządzeniach a swoimi umiejętnościami dzielą się ratownicy z długoletnim stażem.

Najbliższy kurs odbędzie się 20 stycznia od godziny 10:00 w siedzibie Stacji (ul. Warszawska 20). Uczestnictwo jest bezpłatne – wystarczy napisać email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod nr 83 3434068.  

Bezpłatne kursy - ogłoszenie

Reklama konta internetowego pacjenta

Już dziś możesz sprawdzić informacje o zdrowiu całej swojej rodziny na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). IKP to bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia. Wejdź na pacjent.gov.pl i zaloguj się na swoje IKP. Znajdziesz tam informacje o wykupionych lekach, sprawdzisz historię wizyt sfinansowanych przez NFZ, a w przyszłości także wyniki badań i swoją dokumentację medyczną. Ponadto, dzięki IKP wszystkie e-recepty otrzymasz SMS-em lub e-mailem i wykupisz każdy lek w innej aptece nie tracąc refundacji. Każdy rodzic ma także dostęp do danych swoich dzieci do 18 roku życia.


więcej informacji: Internetowe Konto Pacjenta

   E-recepta       

Lokalizacja

Certyfikaty

logo Biuletyn Informacji Publicznej

 

Logo SSL Nazwa.pl

 

Certyfikat ISO 9001

Logowanie