Stacja Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej

Udostępnianie dokumentacji medycznej

 

W celu uzyskania dokumentacji medycznej należy wystąpić z wnioskiem o jej udostępnienie w formie ustnej, pisemnej lub elektronicznej.

 

W przypadku formy pisemnej zaleca się wykorzystanie wzoru wniosku o udostępnienie dokumentacji medycznej, stanowiącego Załącznik nr 1. Wnioski, można też pobrać w Sekretariacie Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej (ul. Warszawska 20, 21-500 Biała Podlaska) w godzinach 07:30–15:00.

Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej można składać:

  1. osobiście –w dni robocze, w godzinach 7:30-15:00 w siedzibie Stacji- ul. Warszawska 20, 21-500 Biała Podlaska
  2. listownie –przesyłając kompletny oraz podpisany wniosek na adres Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej, ul. Warszawska 20, 21-500 Biała Podlaska
  3. za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez przesłanie skanu wniosku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku upoważnienia osoby innej niż wskazana w dokumentacji medycznej do wniosku powinno się dołączyć upoważnienie do udostępnienia dokumentacji medycznej stanowiące załącznik nr 2.

 

KONTAKT: 83 343 40 68

 

Załączniki:

  1. Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
  2. Upoważnienie do wydania dokumentacji
  3. Klauzula informacyjna